מקלחונים

המוצר הנפוץ ביותר בתחום עבודות הזכוכית, שאף הפך לסוג של תו תקן בפרויקטי נדל"ן יוקרתיים, הוא המקלחון בחדר הרחצה. בעיית "הווילון באמבטיה" הטרידה דורות של מעצבי פנים ומקלחוני הזכוכית נותנים מענה אלגנטי ופונקציונלי לבעיה זו.

המקלחונים שלנו הינם מקלחונים איכותיים ללא מסגרת אלומיניום , המיוצרים מזכוכית 8 מ"מ מחוסמת.
לבחירתכם, זכוכית שקופה, אסיד, אקסטרה קליר, גרניט או משולבת בהתזת חול במגוון דוגמאות. פירזול תוצרת חוץ באיכות גבוהה ביותר. התקנה ומדידה ע"י צוות מיומן .

קיימים דגמים רבים של מקלחונים אשר ניתן לסווגם לשלוש קבוצות עיקריות:

מקלחוני חזית

מקלחוני חזית מיועדים לחדרי רחצה בהם המקלחת נמצאת בין שני קירות ומקלחון הזכוכית נמצא ביניהם ונפתח כדלת ציר או כמסך הזזה. יש לו מראה אלגנטי מזכוכית שקופה או חלבית והוא נסמך על תשתית הקירות הקיימת. המקלחון מורכב מדלת וקבוע, שתי דלתות או כל מבנה אחר בהתאם לצורך הלקוח ולתנאי השטח. ניתן לקבל גם מקלחון הזזה או הרמוניקה (דלת מתקפלת).

אמבטיונים

אמבטיונים הם מקלחונים היושבים על האמבטיה וגם במקרה זה ניתן לחלקם לקבוע בלבד, קבוע ודלת, דלת מתקפלת (פונקציונלי מאוד במקרה של ילדים קטנים), או סגירה מלאה של האמבטיה.

מקלחונים פינתיים

מותאמים במבנם לחדר האמבטיה. יועצי השטח שלנו יתאימו  את המקלחון הפונקציונלי, האיכותי והאסתטי ביותר, בהתאם למיקום אסלה, ארונית או רהיטים אחרים.

למידע נוסף מוזמנים לפנות לגלריית עבודות הזכוכית שלנו

מקלחונים בהזמנה אישית זה זכוכית 2000.

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר מקלחונים בהזמנה אישית באולם התצוגה ברחוב חלוצי התעשייה 26, מפרץ חיפה.

אם חיפשתם מקלחונים בחיפה, מקלחונים בקריות או מקלחונים בצפון, אז הגעתם למקום הנכון!
חייגו – 04-8722974

אולי יעניין אתכם גם –  חיפוי זכוכית למטבח?

סגירת תפריט
×
דילוג לתוכן