מעקות זכוכית

מעקות מזכוכית רבודה מחוסמת, לבחירתכם זכוכית שקופה רגילה או אקסטרה קליר.
פירזול נירוסטה מסוג 316 איכותי. ניתן לשלב מאחז יד.
מעקה שתול – מותקן בתוך פרופיל השקוע בתוך הרצפה ומקנה מראה נקי ללא אביזרים.
מעקה בחיבור מנטים – חיבור מינימליסטי בתחתית הזכוכית לאורך המעקה.
מעקה בתמיכת עמודים – מיועד בד"כ למעקות חיצוניים, בריכות ומבני ציבור.

מעקות זכוכית

מחקרים מוכיחים שאנשים שגרים בבתים בהם יש מדרגות פנים חשופים הרבה יותר לתאונות ביתיות מסוכנות. חלק ניכר מהסכנה שהמדרגות מייצרות יכול להיות מנוטרל באמצעות התקנת מעקה. למעשה, בבתים חדשים ובעסקים בהם יש מדרגות פנים, חובה להתקין מעקות על גרמי המדרגות. הבעיה שמבחינה עיצובית זה לא תמיד נראה טוב.

אדריכלות העילית שמאפיינת את העת הנוכחית לא אוהבת מעקות. אנחנו בעידן של עיצוב נקי ומינימליסטי ומעקות נראים כמו סרח עודף שמעמיס על החלל הנקי. אדריכלים מובילים אוהבים גרמי מדרגות שכמו צפים באוויר, וחובת המעקה מקשה להשיג את התוצאה העיצובית המיוחלת. אז מה הפתרון? שקוף.

כן מעקה זכוכית שקוף ולמעשה בלתי נראה מאפשר יצירה של גרמי מדרגות בעלי נוכחות 'צפה' ומינימליסטית. מעקות אלו מיוצרים על ידי מומחים בעבודות זכוכית שמייצרים את הזכוכית בטכניקה מחוסמת שמעניקה את כל הביטחון שצריך. קיימים גם מעקות משולבים של זכוכית ופרזול ברזל והרבה שילובי חומרים אחרים. אם אתם מעוניינים להתרשם בעצמכם אנחנו ממליצים שתבקרו בגלריה לעבודות זכוכית בצפון של 'זכוכית 2000'.

מעקות זכוכית בחיפה בקריות ובצפון

זכוכית 2000 מזמינים אתכם להתרשם ממבחר סוגי מעקות זכוכית המתאימים למרפסות, בתים פרטיים ווילות, מעקות בהזמנה אישית לסגירת בריכות ועוד מגוון פתרונות.

אז אם חיפשתם מעקות זכוכית בחיפה, מעקות זכוכית בקריות או בצפון, זכוכית 2000 היא הכתובת שלכם!

42 שנות ניסיון, בואו להתרשם מאולם התצוג שלנו ברחוב חלוצי התעשייה 26 מפרץ חיפה.

קראו גם > מקלחונים | חיפויי זכוכית למטבח.