קצת על זכוכית

משטח זכוכית לחיפוי במטבח

חיפוי עליון זכוכית הוא סוג של חיפוי  למטבח עשוי מזכוכית.
זוהי בחירה פופולרית עבור המטבח מכיוון שהיא עמידה, קלה לניקוי יכולה להוסיף מגע של אלגנטיות למטבח.

מראה מוארת

מראות הן כבר מזמן לא רק כלי דרכו אנו יכולים לראות איך אנו נראים בחטף שניה לפני שאנו יוצאים לעיסוקי היום הגדוש שלנו.
למראה יש תפקיד קריטי בעיצוב הפנים, בחירת מראה מתאימה יכולה לגרום לחלל להיראות מואר פתוח וגדול יותר.
לכן ישנה חשיבות גדולה להתאמת הצורך והחלל שלכם למראה שתבחרו.

חיפוי טלוויזיה בזכוכית

אם אתם קוראים את הכותרת הזו ולא מבינים על מה מדובר, כנראה שאתם לא מכירים את אחד הטרנדים הכי מרשימים בתחום עיצוב הפנים ושאתם גם לא מכירים את חברת זכוכית 2000 המתמחה בעיצוב, תכנון, ייצור והתקנה של חיפוי טלוויזיה בזכוכית.

חיפוי טלוויזיה בזכוכית

קצת על זכוכית

זכוכית היא חומר שקוף, חזק באופן יחסי, עמיד לשחיקה ועמיד בד"כ מבחינה כימית וביולוגית. ניתן ליצור זכוכית ממגוון רחב של חומרים, אולם רק מספר מצומצם של חומרים אכן נמצא בשימוש.

את הזכוכית ניתן לעצב בקלות רבה לגופים בעלי שטח פנים חלק ובלתי חדיר. תכונות אלה הופכות את הזכוכית לחומר בעל מגוון רחב של שימושים. עם זאת, הזכוכית שבירה למדי ועשויה להתנפץ לרסיסים חדים. תכונותיה השונות של הזכוכית עשויות להשתנות ע"י הוספת מרכיבים שונים או טיפול בחום.

עוד כמה טיפים

    • ניתן לשלב זכוכיות מסוגים שונים (למשל מחוסמת ובידודית) להשגת אפקטי בידוד וחוזק שונים.
    • עובי הזכוכית נע מ-2 ועד 25 מ"מ ונקבע ע"פ השימוש לה נועדה הזכוכית.
    • ניתן להשיג זכוכית בעלת אפקט שקיפות גבוה ביותר – זכוכית קליר – היוצרת "מראה יהלום" ומומלצת בעיקר לחיפויים, חזיתות, מדפים, מעקות וויטרינות תצוגה.
    • איכות מקלחון זכוכית נקבעת ע"פ טיב הזכוכית, עובייה, איכות האביזרים המרכיבים אותו ורמת ההתקנה. זכרו לבדוק פרטים אלו היטב בטרם תבצעו הזמנה.

מעקה זכוכית מחוסמת

אף על פי שמעקות זכוכית הן חלק מהנוף האורבני כבר למעלה מארבעה עשורים, משהו בפסיכולוגיה האנושית מייצר סוג של דיסוננס כלפי המראה שלהן. מהרבה בחינות הדיסוננס הזה הוא גם חלק מהקסם שלהן.

למרות שהיום כל אחד יודע ש'זכוכית היא אחד החומרים הכי חזקים בטבע', זה עדיין לא ממש נתפס לנו בתודעה. זו הסיבה שלמעקה זכוכית יש כזו נוכחות מרשימה, למרות שבבסיס הוא בכלל שקוף.