חיפוי טלוויזיה בזכוכית

אם אתם קוראים את הכותרת הזו ולא מבינים על מה מדובר, כנראה שאתם לא מכירים את אחד הטרנדים הכי מרשימים בתחום עיצוב הפנים ושאתם גם לא מכירים את חברת זכוכית 2000 המתמחה בעיצוב, תכנון, ייצור והתקנה של חיפוי טלוויזיה בזכוכית.

חיפוי טלוויזיה בזכוכית

חיפוי טלוויזיה בזכוכית – הטלוויזיה הופכת לחלק מהקיר

לאורך השנים עברה הטלוויזיה שלנו שינוי אבולוציוני מרתק.
פן אחד של האבולוציה הזו בא לידי ביטוי בכך, שבתוך שבעים שנה הטלוויזיה עברה מתמונה מגורענת ומרצדת בשחור לבן לתמונות צבע סופר חדות ברזולוציית K4.
לאבולוציה הזו יש גם פן מרתק נוסף, אפשר לומר שלאורך השנים הטלוויזיה עברה דיאטה והפכה ליותר ויותר רזה.
מסכי ה-CRT השמנים של שנות השמונים והתשעים דרך המסכים השטוחים הלדים וה-LCD, הטלוויזיה היום אמורה להיות דקה מספיק בשביל שיהיה אפשר להצמיד אותה לקיר.
בעזרת חיפוי טלוויזיה בזכוכית אפשר לקחת את המרדף אחר טלוויזיית דקת גזרה צעד גדול קדימה ובעצם, להפוך את הטלוויזיה לשטוחה לחלוטין – כלומר לחלק מהקיר. 
האשליה הזו מושגת לא באמצעות טכנולוגיה חדישה בטלוויזיה, אלא באמצעות חדשנות עיצובית ומיומנות טכנית ייחודית שחברת זכוכית 2000 היא אחת הבודדות שיודעות לספק בישראל.
כשרואים את התוצאה מבינים שמדובר בפריצת דרך עיצובית שמעניקה לבית מראה חללי והופכת כל סלון לחלל מרגש ומסתורי שמרגיש כמו ביקור במצפה תת ימי יוקרתי. 

חיפוי זכוכית

האופן בו חברתנו מצליחה להגיע ללוק הייחודי הזה הוא באמצעות יצירת מסתורים דקורטיביים כאשר הטלוויזיה עצמה מחופה בזכוכית בעלת מראה יוקרתי שגם לא פוגעת באיכות האופטית של התמונה וגם מייצרת אמירה עיצובית עצמאית מהסוג גורר אפקט WOW.
בעולם העיצוב העכשווי בו כבר מאוד קשה להפתיע , זכוכית 2000 מביאה עמה משב רוח מרענן וחדש שפותח אפשרויות יצירתיות הן בעיצוב הבית (סלון וחדר שינה הורים כאחד) והן בעיצוב של שטחי משרד, חנויות ותערוכות.