דלת הזזה זכוכית חשמלית

דלת זכוכית חשמלית המכונה גם כדלת חשמלית אוטומטית או חכמה היא אחד המרכיבים השכיחים ביותר עבור מבנים מסחריים, לרבות בנייני משרדים, קניונים ומרכזי קניות, נמלי תעופה ועוד.
דלתות אלו משמשות בדרך כלל לכניסה וליציאה, בשילוב עם לוח זכוכית המאפשר כניסת אור טבעי מן החוץ אל המבנה, יחד עם מנגנון חשמלי המוטמע בתוכם המאפשר תפעול קל ונוח של הדלת, לרוב מרחוק וללא מגע יד אדם.

מדובר גם באלמנט דקורטיבי שיש בו בכדי לשדרג כל חלל באשר הוא, וכזה אשר מומלץ על ידי מרבית האדריכלים ומעצבי הפנים העושים בו שימוש לעיתים תכופות.

מדובר גם באלמנט דקורטיבי שיש בו בכדי לשדרג כל חלל באשר הוא, וכזה אשר מומלץ על ידי מרבית האדריכלים ומעצבי הפנים העושים בו שימוש לעיתים תכופות.

הסיבה לכך מקורה בעובדה כי דלתות זכוכית חשמלית מעניקות לחלל עיצוב מינימליסטי ופונקציונלי, ולמעשה מצליחות לרווח את המרחב באמצעות קווים פשוטים ונקיים.

יתרונות נוספים שמציגות דלתות אלו הם עובי זכוכית משתנה המותאם לפי דרישה, הליך התקנה פשוט וקל המתבצע לרוב תוך פרק זמן של שעות בודדות, אפשרות לפרטיות תוך לחיצת כפתור וכן מחיר אטרקטיבי במיוחד.

חברת זכוכית 2000 המהווה אורים ותומים בענף הזכוכית בישראל מזה למעלה מארבעה עשורים, גאה להוביל את מהפכת דלתות הזכוכית החשמליות, תוך הקפדה על חומרי גלם משובחים ואביזרי זכוכית מן השורה הראשונה.
בזכות הניסיון הרב והצוותים המיומנים המועסקים בחברה, ביכולתנו לספק דלתות זכוכית חשמליות באיכות בלתי מתפשרת ובזמינות מלאה לכל רחבי הארץ.

אוהבים עבודות זכוכית? בקרו בעמודים – מקלחונים | דלתות מעוצבות | ויטרינות וחזיתות למשרדים

מעוניינים בדלת הזזה זכוכית חשמלית? השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!